Сіздерді мектебіміздің ресми сайтында
қарсы алуға қуаныштымыз!

Сайт біздің оқу орнының қалай өмір сүретінін білгісі
келетіндердің барлығына арналған.

Бөлімге өтіңіз

WhatsApp Image 2023 09 30 at 00.18.41 WhatsApp Image 2023 09 30 at 00.18.40 WhatsApp Image 2023 09 30 at 00.18.41 1

Парламентінің "Спорт және СӨС" фракциясының мүшелері Отбасы күнін өткізу аясында ата-аналарымен және балаларымен "отбасымен-стадионға!» спорттық мереке өткізді.Іс-шара қатысушылардың құттықтау сөзінен басталды. Командаларға көңілді, кейде өте қиын жарыстар ұсынылды, онда олар өздерінің спорттық дағдыларын ғана көрсете алмады.Спорттық эстафеталарға 3 отбасылық команда қатысты. Командаларға спорттық жарыстарда ептілік және тату жұмыс көрсету қажет болды.Жанкүйерлер мен көрермендер оқиғалардың барысын бақылап, "қатты уайымдады". Спорттық-отбасылық мереке бір деммен өтті. Әрбір жаңа байқауда жағдай қыза түсті, бірақ спорт қазылар алқасы бірауыздан пікірге келді — өзара көмек пен отбасылық келісім жеңеді. Орындар қалай бөлінгеніне қарамастан, барлық қатысушылар мен көрермендер көптеген жағымды эмоциялар мен жағымды әсерлерге ие болды.

Сілтеме: https://youtube.com/shorts/mggSep-c7qI?si=mgiZ3g2-TshMjpWy