WhatsApp Image 2022 12 27 at 14.20.21   WhatsApp Image 2022 12 27 at 14.20.20

2022 жылғы 25 желтоқсанда "Жастар сарайы" Жастар сарайында ҚР Президентінің атынан балаларға арналған "Қош келдің, Жаңа жыл – жаңа белес, жаңа арман" атты жаңа жылдық шырша өтті, оған №1 негізгі орта мектептің 5 сынып оқушысы Ақбасов Санжар қатысты.                                                                                                                                                         Іс - шара басталғанға дейін сарайдың дәлізі мен залында мерекелік және түрлі-түсті атмосфера құра отырып, би және ән топтары өнер көрсетті, ал Аяз Ата балалармен сөйлесіп, ойындар ұйымдастырды.                                                                                                                                                Қостанай облысының әкімі Құмар Ақсақаловтың құттықтау сөзінен кейін сахнада цирк ұжымдары – гимнасттар мен үйретілген жануарлар өнер көрсетті. Жарқын мерекелік қойылымда Санжар әртістердің өнеріне тәнті болды, көңілді ойындарға қатысты, ересектермен бірге шыршаның айналасында дөңгелек би жүргізді, ертегі кейіпкерлерімен суретке түсті. Ал, жаңа жылдық сиқырлы мерекенің соңында жаңа жылдық сыйлықтар табысталды. Жаңа жылдық шыршаның барлық қатысушыларына ҚР Президенті Қасым – Жомарт Тоқаевтың атынан ашықхат, планшет, Г.Х. Андерсеннің ертегілері және тәтті сыйлық берілді.