2022 жылдың 5 қыркүйегінде «№1 негізгі орта мектебі» КММ-де салауатты өмір салтын қалыптастыру және денсаулықты нығайту мақсатында Денсаулық күні өтті.

Білім ошағымызда маусымдық денсаулық күндері дәстүрлі түрде ұйымдастырылады. Денсаулық күні спорттық ойындар, эстафеталар түрінде өткізіледі. Мектепте мерекені дайындаудағы басты қамқорлық - балалардың қауіпсіздігі мен денсаулығын қамтамасыз ету.

Мерекенің ашылуы жалпы мектептік линейкамен басталды, онда оқушылар іс-шараның жоспары туралы толық ақпарат алды. Барлық сыныптар маршрут парақтарын алып, келесі станцияларға барды:

1. «Жасыл дәріхана» станциясы
  2. «Жаттығу» станциясы
  3. «Тарихи» станциясы
  4. «Ойын марафоны» станциясы
  5. «Әдет» станциясы
  6. «Сәлеметсіз бе дәрігер» бекеті

Станцияларда балалар көп нәрсені үйреніп қана қоймай, шығармашылық, тапқырлық, зейінділік танытты, сонымен қатар белсенді қимылдады. Әркім өз бағын сынап, шеберлігін, байсалдылығын, ерік-жігерін көрсетуге мүмкіндік алды.

Күн бір демде өтті - барлығы жақсы көңіл-күймен тарқасты, сергектік пен қуат күшін және т.б. пайдалы, көп ақпарат алды.